Kantor kryptowalut - Warszawa - Aleje Jerozolimskie 65

Stacjonarny kantor kryptowalutowy Cashify w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 65 umiejscowiony jest w budynku słynnego drapacza chmur - 5-gwiazdkowego Hotelu Mariott, na przeciwko Dworca Centralnego w Warszawie i w pobliżu Złotych Tarasów. W okolicy znajdują się liczne restauracje, kawiarnie i bary, a także główne atrakcje turystyczne, takie jak Pałac Kultury i Nauki czy Cosmos Muzeum.

CASHIFY - KRYPTOWALUTY I METALE SZLACHETNE

Zakup, sprzedaż i wymiana kryptowalut Warszawa

Kantor kryptowalut Warszawa

Al. Jerozolimskie 65/79,

00-697 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek

10:00-18:00

Kontakt:

+48 535 576 107

nasze lokalizacje

Sprawdź czy jesteśmy już w Twojej okolicy!

Znajdź najbliższy stacjonarny kantor kryptowalut, kantor mobilny lub Kryptomat Cashify (bitomat) i ciesz się transakcją bez ryzyka!

Sprawdź lokalizacje
Sprawdź lokalizacje

Szybka i prosta wymiana kryptowalut w Warszawie

Kiedy klasyczny świat finansów spotyka się z nowoczesnością kryptowalut, powstaje coś wyjątkowego. Takim miejscem jest Cashify Kantor Kryptowalutowy, ulokowany w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc Warszawy – przy Alejach Jerozolimskich 65, w budynku słynnego drapacza chmur, 5-gwiazdkowego Hotelu Mariott.

Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od Dworca Centralnego, majestatycznego Pałacu Kultury i Nauki oraz nowoczesnego kompleksu handlowego - Złotych Tarasów. Nasza lokalizacja to prawdziwe serce stolicy, tętniące życiem, kulturą i biznesem. Po skorzystaniu z naszych usług, możesz zrelaksować się w jednej z wielu restauracji, kawiarni czy barów, które otaczają to niezwykłe miejsce.

Co sprawia, że Cashify to idealne miejsce dla Ciebie? Ekskluzywna lokalizacja - bezpośrednie sąsiedztwo z Hotelem Mariott i bliskość głównych atrakcji turystycznych, profesjonalizm - doświadczony zespół ekspertów gotowych pomóc w każdej sytuacji, bezpieczeństwo - dbamy o prywatność naszych klientów i gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji, a także szybkość - zero niepotrzebnych formalności – skup i sprzedaż kryptowalut w ekspresowym tempie.

Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Warszawy, turystą czy biznesmenem odwiedzającym stolicę, Cashify Kantor Kryptowalutowy jest miejscem, które musisz odwiedzić. Pozwól nam stać się Twoim przewodnikiem po fascynującym świecie kryptowalut. W środku tętniącej życiem Warszawy, znajdź swój cyfrowy azyl w Cashify!

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.