Gdzie kupić Bitcoin bez rejestracji?

Aktualnie duże giełdy typu CEX, jak np. Binance mają dosyć restrykcyjne przepisy, jeśli chodzi o weryfikowanie klientów. Nie każdemu się to podoba. Niektórzy nie chcą wysyłać zdjęcia swojego dowodu, obawiając się o wyciek danych. Takim właśnie osobom podpowiadamy dziś, gdzie można kupić Bitcoina, jak również inne kryptowaluty bez rejestracji.

Na DEXach

Pierwszym sposobem są giełdy zdecentralizowane, czyli DEX. Na wielu z nich łączymy się portfelami, które nie wymagają od nas żadnej rejestracji. Najpopularniejszym portfelem tego typu jest MetaMask. Na naszym blogu opisaliśmy, jak go założyć i bezpiecznie używać - "Jak założyć portfel kryptowalutowy MetaMask i jak go używać?". Ten sposób jest raczej bardziej popularny w przypadku altcoinów, ale Bitcoina też można w ten sposób kupić. Najłatwiej w ten sposób kupić tzw. Wrapped Bitcoin (WBTC) czyli osobny token, który ma na celu śledzić cenę Bitcoina. Należy jednak pamiętać i brać pod uwagę, że to nie jest prawdziwy BTC, tylko bardziej ekspozycja na niego za pomocą innych sieci.

W kantorze

Kolejnym sposobem jest zakup Bitcoina albo innej wybranej kryptowaluty w kantorze, takim jak Cashify. Wtedy nie dość, że nie musimy się nigdzie rejestrować, to jeszcze możemy użyć gotówki. Na dodatek doświadczony pracownik kantoru zadba o to, żeby transakcja przebiegła pomyślnie. To szczególnie polecana opcja dla osób, które dokonują swoich pierwszych zakupów i dopiero wchodzą w świat krypto. Na naszym blogu opisaliśmy wcześniej, jak przebiega taka transakcja i jak się do niej przygotować - "Jak kupić kryptowaluty w kantorze?".

Inną metodą na zakup kryptowalut bez rejestracji dla osób, które lubią używać gotówki, ale cenią sobie dodatkowo większą swobodę i elastyczność, jest Kryptomat Cashify, czyli bitomat. Używając Kryptomatu, możemy dokonać transakcji przez całą dobę, wybrać kilka kryptowalut do zakupu i od razu po transakcji otrzymać je na swój portfel.

Dla osób, które chcą dokonać transakcji, korzystając z przelewów, Cashify wprowadziło nową usługę. Przejmując obsługę KantorBitcoin.pl rozszerzyliśmy naszą ofertę o kantor online. Dzięki temu można teraz kupić jedną z kilku najpopularniejszych kryptowalut, w tym oczywiście Bitcoin, w najwygodniejszy możliwy sposób – nie trzeba nawet wychodzić z domu. Na dodatek na start nowej usługi obniżyliśmy prowizję do 0% - ważna tylko do końca marca 2024.

W Cashify mamy wiele sposobów na zakup Bitcoina lub innych kryptowalu bez rejestracji. Opcji jest na tyle dużo, że każdy z pewnością znajdzie odpowiednią dla siebie! Jeśli interesuje Cię zakup kryptowalut anonimowo, zapoznaj się z naszym wpisem "Jak kupić kryptowaluty anonimowo? Kompletny przewodnik".

Lista artykułów

Zobacz inne artykuły

Klikając „Zaakceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy wykorzystania witryny i wsparcia naszych działań marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.